SALE OUT. ASRock USED, REFURBISHED, WITHOUT ANTENA. ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED
- TootjadASRock
- Mudel: B850M-X WIFISO
- Saadavus: 1
-
119€
SALE OUT. ASRock USED, REFURBISHED, WITHOUT ANTENA. ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 1.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 147.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | ASRock |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ANTENA. ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

